Prohřešky v oblékání

Průsvitné legíny, legíny na silné postavě, elegantní kabát a k tomu sportovní tenisky a mnoho dalších prohřešků v ulicích. Aneb, jak to vidíte vy?

Diskuze: Nejhorší módní přešlapy (formulář dole na této stránce)

sukně

Tak já jsem jednou viděla paní co byla jak koule,ale krátkou sukýnku,až jí málem bylo vidět do konečníku. To byla fakt hrrůůza! Vůbec se to na ní nehodilo a nesla se jak pávice. Ty špeky v tom pase. Děs běs:(
beruška 10.03.2018

Tlustý nohy

Jednou jsem viděla ženskou a měla vysoký kozačky,nnoale tak tlustý nohy, že to byl hnus. Měla to tak narvaný na sobě fuj tajbl. Měla by se stydět!
Jana 6 10.03.2018

Dotaz

Dobrý den potřebuji poradit jdu na svatbu jako host a mám růžové šaty tmavší barvičky moc se v módě nevyznám tak se chci zeptat co se knim hodí jaké botky a psaníčko moc děkuji za odpověď
Veronika 26.06.2017

Re: Dotaz

Dobrý den, paní Veroniko,
jelikož jste svůj dotaz napsala do tohoto formuláře, odpovídáme Vám rovněž zde, neboť Vám nemůžeme odpovědět na Vámi nezadaný kontaktní e-mail. Tento formulář neslouží k dotazům, nýbrž ke komentářům daného tématu, tedy k čtenářským diskuzím. Pro tento účel slouží stránka " Jak se obléknout - Otázky a Odpovědi a najdete ji zde na této adrese:
http://www.andromedassi.cz/moda-styl/jak-se-obleknout-otazky-a-odpovedi-/
Nebo, můžete rovnou přejít na tuto adresu, která se nachází na konci této stránky (odkaz)

Nyní k Vaší otázce:
K tmavě růžovým šatičkám na svatbu jednoznačně doporučujeme botičky i psaníčko v černé barvě. Černá barva ladí k tmavě růžové barvě nejlépe. Touto kombinací není co zkazit. Dále můžete použít obuv a psaníčko v barvě nude. Pokud Vaše šatičky mají například bílé perličky, je možné použít šedo-bílé botky a šedo-bílé psaníčko. Pokud mají šatičky flitry, je vhodné mít i psaníčko s flitry, ale není to pravidlo.
Jiné barvy nedoporučujeme vzhledem k této vesměs syté a výrazné barvě.

Velmi děkujeme za Váš dotaz a těšíme se na další. Jen doufáme, že tuto stránku znovu navštívíte a naši odpověď si přečtete. Chybějící e-mail nám opravdu schází.

Přejeme hezký den.
S pozdravem,
Redakce Andromedassi.cz
Redakce Andromedassi.cz 26.06.2017
Záznamy: 1 - 4 ze 4

Přidat nový příspěvek

GDPR- Ochrana osobních údajů

To Top